Hotele dla dzieci w Krakowie – jak wybrać najlepszy rodzinny hotel?

Podróż z dziećmi wymaga nieco innego przygotowania niż podróż we 2, dodatkowo musimy wziąć pod uwagę hotele, które są przystosowane do potrzeb małych gości. Szukając hoteli dla dzieci w Polsce warto wziąć pod uwagę miejscowości, które mają do zaoferowania dużo atrakcji, aby nasze pociechy nie nudziły się podczas wyjazdu. Gdzie warto wyjechać ze swoim dzieckiem na weekend lub dłuższy pobyt?

Hotel dla dzieci w Krakowie

Kraków to miasto często wybierane jako kierunek na podróż zarówno krótką, weekendową, jak i dłuższy wypoczynek. To doskonałe miasto na romantyczny weekend lub rodzinne wakacje. W Krakowie nie możemy się nudzić. To miasto pełne zabytków, historii i miejsc wartych zobaczenia. Jeżeli zależy nam za zwiedzaniu możemy zobaczyć Wawel, Sukiennice, Stare Miasto, wybrać się na wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce oraz do muzeum Auschwitz-Birkenau (ten kierunek polecamy rodzinom ze starszymi dziećmi). W Krakowie także nie brakuje muzeów pełnych historii i ciekawych eksponatów. Jeżeli stawiamy na wypoczynek możemy wypocząć na jednym z krakowskich kopców, odwiedzić kino plenerowe, odpocząć na leżakach nad rzeką pijąc pyszną lemoniadę. Kraków to doskonałe miasto dla dzieci, szczególnie w okresie wiosny i lata, kiedy nabiera kolorów, a ulice tętnią życiem od rana do nocy. Planując pobyt w Krakowie wybierz hotel dla dzieci położony blisko centrum, z którego w każde miejsce bez problemu dostaniesz się komunikacją miejską.

Zobacz także: Co za darmo w Krakowie?

Hotel w Krakowie z basenem dla dzieci

Jedną z najczęstszych rozrywek poszukiwanych przez rodziców jest basen dla dzieci. Hotele położone w centrum najczęściej nie posiadają basenów, jednak w Krakowie znajduje się jeden z największych w Polsce i Europie aquapark z wieloma basenami i zjeżdżalniami, w którym możemy spędzić nawet cały dzień korzystając z wielu wodnych rozrywek. Warto także zastanowić się czy hotel z basenem dla dzieci w Krakowie jest koniecznością, ponieważ tak duża ilość rozrywek sprawia, że rodziny wybierają spędzanie czasu poza hotelem i korzystanie z uroków miasta.

Czym kierować się przy wyborze hotelu dla dzieci w Krakowie?

Hotel dla dzieci powinien być przygotowany na przyjęcie najmłodszych gości, którzy także potrafią być wymagający. To miejsce, w którym rodzice i ich pociechy muszą czuć się komfortowo, swobodnie i nie krępować się. Wybierając hotel dla dzieci największa wagę najczęściej przywiązuje się do dostępnych rozrywek oraz udogodnień.

Rodzinne hotele z wygodnymi pokojami

Decydując się na rezerwację warto sprawdzić, czy dany hotel posiada łóżeczka dla dzieci, dodatkowym udogodnieniem może być także dziecięca pościel. Niezwykle ważny podczas podróży z małym dzieckiem jest także dostęp do wanienki, która zdecydowanie zwiększy komfort podczas wieczornych kąpieli. Dla rodzin z dziećmi wygodą jest także posiadanie dwóch osobnych pokoi z miejscem na wspólny wypoczynek.

Hotel dla rodzin z dziećmi z dostosowaną infrastrukturą

Hotel dla dzieci powinien zawierać szereg udogodnień i infrastrukturę dostosowaną także do najmłodszych gości. Duży parking, plac zabaw, miejsce na pozostawienie wózka dziecięcego, windy oraz podjazdy zamiast schodów to podstawowe elementy, które ułatwią funkcjonowanie rodzinom z dziećmi, a także sprawią, że pobyt będzie komfortowy i przyjemny.

Hotel w Krakowie z atrakcjami dla dzieci

Doskonale na odpoczynek sprawdzi się także hotel z ogrodem i placem zabaw. Podczas zabawy rodzice mogą wypocząć i nacieszyć się widokami. Aby zapewnić dzieciom rozrywkę, wiele hoteli z atrakcjami dla dzieci zatrudnia specjalnych animatorów, a także organizuje różne wydarzenia i zabawy z okazji pobytów w święta, majówkę oraz inne okazje, aby umilić wypoczynek swoim gościom. Wspólne zabawy to doskonała okazja do spędzenia czasu razem, a także dodatkowa rozrywka dla najmłodszych.

Przyjazny personel to podstawa w hotelu dla rodzin z dziećmi

Dzieci to specyficzny rodzaj klienta, który potrzebuje nieco innego podejścia oraz o wiele więcej cierpliwości ze strony personelu, który powinien wykazywać się pozytywnym nastawieniem w stosunku do najmłodszych gości. Przyjazny personel powinien zadbać także o komfort i zadowolenie maluchów.

Jedzenie to niezwykle istotna kwestia

Dobry hotel dla dzieci w Krakowie posiada także specjalne menu dostosowane do potrzeb maluchów. Jedzenie poza domem to duże wyzwanie, dlatego warto w menu uwzględnić posiłki także dla najmłodszych gości. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że dziecko zje, to co lubi i będzie zadowolone.

Zniżki na pobyt z dziećmi

Wiele hoteli dla dzieci w Krakowie oferuje atrakcyjne zniżki na wypoczynek dla całych rodzin. To ważna kwestia, która może wpłynąć na podjęcie decyzji. Warto zwrócić na to uwagę podczas podejmowania decyzji o wyborze hotelu dla dzieci w Krakowie.

Jak wybrać najlepszy hotel z atrakcjami dla dzieci w Krakowie?

Planując wypoczynek w Krakowie warto wybrać rodzinny hotel, w którym znajdziemy udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych gości. Kraków jest miastem, w którym nie będziemy się nudzili. Większość gości, szczególnie wiosną i latem, spędza czas poza hotelem, dlatego warto wybrać obiekt znajdujący się w centrum. Apis Hotel to hotel dla rodzin z dziećmi w Krakowie, w którym wszyscy goście, także ci najmłodsi, będą czuli się komfortowo i swobodnie.

Apis Hotel – hotel dla dzieci w Krakowie

Planujesz rodzinny wypoczynek? Zapraszam do Apis Hotel, to hotel dla dzieci w Krakowie położony w centrum miasta. Oferujemy pokoje wieloosobowe z wygodnymi łóżkami i wydzieloną częścią wspólną. Oferujemy dziecięce menu i kącik zabaw dla dzieci w hotelowej restauracji. W naszym hotelu z atrakcjami dla dzieci w Krakowie w okresie letnim dostępny jest ogród z placem zabaw, a w niektóre niedziele odbywają się zabawy z animatorkami. W Apis Hotel rodziny z dziećmi mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na pobyt.

Zobacz naszą rodzinną ofertę