Mozaika Resto Bar


poszerza horyzontyMiszmasz różnorodnej kuchni, autorskich cocktaili i niezobowiązującej atmosfery. Mozaika Resto Bar poszerza horyzonty.

Mozaika Resto Bar to bogactwo kulinarnych doświadczeń czerpiących inspiracje zarówno z polskiej tradycji, jak i nowoczesnych trendów. Mariaż smaków i aromatów, to ukłon w stronę prostoty, ale i poszukiwania własnej drogi. Wszystko to spaja nadrzędna idea - forma nigdy nie może przerastać treści. Mozaika przełamuje konwenanse nieformalną atmosferą i przystępnymi cenami.

Bądź na bieżąco! https://www.facebook.com/MozaikaRestoBar/

Karta Dań i Win


mariaż smaków i aromatów


Mozaika Resto Bar jest czynna codziennie
od godz. 7:00 do 22:00.

Mozaika Resto Bar

Koloryt naszej kuchni podkreślają zarówno autorskie cocktaile, jak i charakterystyczna selekcja win. Oczywiście powitają Cię tu klasyki i standardy, ale zachęcamy również do podróży w mniej oczywiste rejony. Wino z Karpat czy cocktail na bazie czarnego bzu? Mozaika to mix, który daje Ci całkowicie nową jakość bez konieczności podróży do Rynku czy na Kazimierz.  


Świetna lokalizacja i niebanalna oferta sprawiają, że Mozaika to miejsce, które zaspokoi potrzeby wielu różnorodnych grup gości.Biznes

zainteresuje na pewno to, że śniadania w formie bufetu serwujemy już od 7 rano, a nasze kameralne wnętrza są świetnym miejscem do półformalnych spotkań, lunchy
czy wieczornych wyjść z kontrahentami. Docenić warto też fakt, że mamy kilka board roomów oraz duży, darmowy parking przylegający do lokalu.


Sąsiedzi, przyjaciele

właśnie zyskali idealne miejsce na spotkania towarzyskie, organizację imprezy czy randkowanie. 40 urodziny, luźna kolacja w tygodniu czy before przed weekendowym szaleństwem? Nie musisz jechać się do centrum, by to wszystko znaleźć.


Rodziny

ucieszy za to informacja, że nie tylko mamy tu kolorowy kącik dla dzieci, ale także to, że w wybrane weekendy organizujemy dedykowane im warsztaty i wydarzenia z animatorkami.

 

 

 

WIGILIA FIRMOWA


SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE W KRAKOWIEMożliwość aranżacji naszych wnętrz pozwoli nam zarówno na przygotowanie kameralnej świątecznej kolacji, jak i eventu dla większego zespołu.

Mogą Państwo wybierać spośród dwóch powierzchni, restauracji Mozaika oraz sal mieszczących się w zabytkowym dworku z początku XX wieku, miejscu innym niż wszystkie.

 

Mozaika 120 osób

Manor by Apis 80 + 80 osób

 

 

Przyjęcia


okolicznościowe
Wiemy jak ważne w życiu jest świętowanie najważniejszych wydarzeń rodzinnych, dlatego też nasz zespół troszczy się o to, aby zachwycić zaproszonych Gości smakiem potraw, perfekcją obsługi i dbałością o detale.

Zapraszamy do organizacji uroczystości okolicznościowych w eleganckich wnętrzach Mozaiki inspirowanych klasyką oraz stylem art deco.

Aby czas u nas minął komfortowo, przygotowaliśmy kolorowy kącik dla dzieci z domkiem, kuchnią, kolorowankami i klockami, a dla mam karmiących udostępniamy pokój hotelowy lub inne zaciszne miejsce do zajęcia się dzieckiem.


Więcej
przyjecie

Komunia


Przyjęcie komunijne  • Kameralna atmosfera
  • Doceniona kuchnia
  • Bardzo dobre opinie Gości
  • Parking (cały teren dookoła hotelu)
  • Dekoracje ze świeżych kwiatów
  • Specjalne menu dla dzieci
  • Klimatyzowane wnętrza
  • Możliwość rezerwacji noclegów
  • Kącik z zabawkami, możliwość wynajęcia animatora

Więcej

NIEDZIELE RODZINNE


spędź czas ze swoją rodzinąW niedzielne południa zapraszamy do nas szczególnie rodziny.

W przyjaznej dzieciom atmosferze zjecie u nas smaczny obiad (dla dzieci do dyspozycji jest nasze menu dziecięce), a dzieci pobawią się w kolorym kąciku z domkiem, kuchnią i zabawkami.
W wybrane niedziele czekać na Was będą atrakcje, które zapewni grupa animatorek - malowanie buziek, kolorowanki i zabawy w dziecięcym kąciku. 

Zapraszamy w każdą niedzielę od 13:00! 
Rezerwacje +48 608411224

 

 

 

Twoje Wesele


Najpiękniejszy dzieńWe pięknych wnętrzach Mozaiki ten wyjątkowy dzień zyska szczególną oprawę. Przygotujemy zarówno kameralny obiad weselny, bankiet, jak i całonocne przyjęcie do 90 osób.

 

 


Więcej

Nasze Śniadania


Nie przegap ich

Cóż milszego możesz zrobić dla kogoś...
niż zrobić mu śniadanie?

Anthony Bourdain

Więcej

Oferty specjalne


Drink powitalny gratis
Najniższa cena
Najniższa cena & Drink powitalny gratis
dostępne tylko w ramach rezerwacji online
Potwierdzenie płatności
mailowe potwierdzenie rezerwacji
Bezpieczeństwo rezerwacji
rezerwacje są szyfrowane
Sprawdź dostępność
ARRIVAL
DEPARTURE
Zarezerwuj