Mozaika Resto Bar


poszerza horyzontyMiszmasz różnorodnej kuchni, autorskich cocktaili i niezobowiązującej atmosfery. Mozaika Resto Bar poszerza horyzonty.

Mozaika Resto Bar to bogactwo kulinarnych doświadczeń czerpiących inspiracje zarówno z polskiej tradycji, jak i nowoczesnych trendów. Mariaż smaków i aromatów, to ukłon w stronę prostoty, ale i poszukiwania własnej drogi. Wszystko to spaja nadrzędna idea - forma nigdy nie może przerastać treści. Mozaika przełamuje konwenanse nieformalną atmosferą i przystępnymi cenami.

Bądź na bieżąco! https://www.facebook.com/MozaikaRestoBar/

Karta Dań i Win


mariaż smaków i aromatów


Mozaika Resto Bar jest czynna codziennie
od godz. 7:00 do 22:00.

Mozaika Resto Bar

Koloryt naszej kuchni podkreślają zarówno autorskie cocktaile, jak i charakterystyczna selekcja win. Oczywiście powitają Cię tu klasyki i standardy, ale zachęcamy również do podróży w mniej oczywiste rejony. Wino z Karpat czy cocktail na bazie czarnego bzu? Mozaika to mix, który daje Ci całkowicie nową jakość bez konieczności podróży do Rynku czy na Kazimierz.  


Świetna lokalizacja i niebanalna oferta sprawiają, że Mozaika to miejsce, które zaspokoi potrzeby wielu różnorodnych grup gości.Biznes

zainteresuje na pewno to, że śniadania w formie bufetu serwujemy już od 7 rano, a nasze kameralne wnętrza są świetnym miejscem do półformalnych spotkań, lunchy
czy wieczornych wyjść z kontrahentami. Docenić warto też fakt, że mamy kilka board roomów oraz duży, darmowy parking przylegający do lokalu.


Sąsiedzi, przyjaciele

właśnie zyskali idealne miejsce na spotkania towarzyskie, organizację imprezy czy randkowanie. 40 urodziny, luźna kolacja w tygodniu czy before przed weekendowym szaleństwem? Nie musisz jechać się do centrum, by to wszystko znaleźć.


Rodziny

ucieszy za to informacja, że nie tylko mamy tu kolorowy kącik dla dzieci, ale także to, że w wybrane weekendy organizujemy dedykowane im warsztaty i wydarzenia z animatorkami.

 

 

 

Przyjęcia


okolicznościowe 

Zapraszamy do wyboru jednej z trzech przestrzeni restauracji Manor by Apis, Mozaika Resto Bar lub sali klubowej.

Więcej informacji o organizowanych przez nas przyjęciach rodzinnych i firmowych znajdą Państwo na stronie restauracji

WWW.MOZAIKARESTOBAR.PL


Więcej

PRZYJĘCIA ŚLUBNE


Najpiękniejszy dzieńWe pięknych wnętrzach Mozaiki ten wyjątkowy dzień zyska szczególną oprawę. Przygotujemy zarówno kameralny obiad, bankiet w formie standing party, jak i całonocne przyjęcie do 90 osób.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie restauracji WWW.MOZAIKARESTOBAR.PL

 

 


Więcej

Nasze Śniadania


Nie przegap ich

Cóż milszego możesz zrobić dla kogoś...
niż zrobić mu śniadanie?

Anthony Bourdain

Więcej

Oferty specjalne


Drink powitalny gratis
Najniższa cena
Najniższa cena & Drink powitalny gratis
dostępne tylko w ramach rezerwacji online
Potwierdzenie płatności
mailowe potwierdzenie rezerwacji
Bezpieczeństwo rezerwacji
rezerwacje są szyfrowane
Sprawdź dostępność
ARRIVAL
DEPARTURE
Zarezerwuj