Twoje Wesele w Apis Hotel w Krakowie

 

Zmieniamy się... Od lutego 2018 roku zapraszamy do odmienionych wnętrz naszej restauracji


Wesele w zimie? To szansa, aby stworzyć niepowtarzalny klimat uroczystości, przy zniżce 50 zł od osoby!

Propozycja dotyczy każdego z naszych menu.
Zapraszamy do organizacji przyjęć w okresie grudzień- marzec już od 140 zł/ os.

 

Deseo w języku hiszpańskim oznacza życzenie, a nazwa ta odwierciedla nasze podejście do Gościa.


Wiemy jak ważne w życiu jest celebrowanie najważniejszych uroczystości rodzinnych. Każdy z nas chce, aby były one niezapomniane
i idealne. Dlatego też cały nasz zespół troszczy się o to, aby zachwycić zaproszoncyh Gości smakiem potraw, perfekcją obsługi i dbałością o detale.

Nowoczesne i eleganckie wnętrza restauracji zaprojektowane w stylu modern oczarują Gości i zapewnią magiczną atmosferę przyjęcia. Deseo jest propozycją dla tych, którzy pragną pięknego, prawdziwie eleganckiego wesela. Z klasą i w niebanalnej oprawie.


W Restauracji Deseo w Krakowie zorganizujemy kameralny obiad po ślubie lub przyjęcie weselne do 90 osób. Nasz zespół pozostaje do dyspozycji od pierwszych momentów planowania przyjęcia. Będziemy pomocni w wyborze menu, kwiatów, dekoracji stołów. Podzielimy się kontaktami do sprawdzonych zespołów, fotografów, makijażystów i stylistów fryzur. Aby wieczór był do końca wyjątkowy, Młodej Parze oferujemy w prezencie nocleg w pokoju o podwyższonym standardzie typu Deluxe lub Superior z prywatnym jacuzzi.
Dla Gości weselnych przygotowaliśmy ofertę noclegową uwzględniającą duże rabaty. Powitanie swoich Gości na wspólnym śniadaniu to wspaniała okazja, aby powspominać tę wyjątkową noc.

Zaufanie i Opinia naszego Gościa są bezcenne. Wierzymy w znaczenie słowa "reputacja". 

 

Spotkajmy się

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie, podczas którego poznacie Państwo zespół odpowiedzialny za organizację Państwa przyjęcia.

 

Kontakt w sprawie rezerwacji:

Drink powitalny gratis
Najniższa cena
Najniższa cena & Drink powitalny gratis
dostępne tylko w ramach rezerwacji online
Potwierdzenie płatności
mailowe potwierdzenie rezerwacji
Bezpieczeństwo rezerwacji
rezerwacje są szyfrowane
Sprawdź dostępność
ARRIVAL
DEPARTURE
Zarezerwuj