Wigilia firmowa w Krakowie – jak i gdzie ją zorganizować?

Wigilia firmowa dla pracowników to wyjątkowy w czas, który sprzyja budowaniu się zespołu, wspólnej integracji. Ten zwyczaj coraz częściej pojawia się zarówno w większych, jak i mniejszych organizacjach, które organizują spotkania świąteczne w formie klasycznej kolacji, ale też coraz częściej wzbogacają ten wspólny czas o dodatkowe atrakcje dla pracowników.

Jesteście ciekawi, jak może wyglądać wyjątkowa wigilia dla pracowników i gdzie zorganizować ją w Krakowie?

Wigilia firmowa – męczący obowiązek czy miłe spotkanie?

Atmosfera spotkania świątecznego dla pracowników często jest zależna nie tylko od podejścia organizatorów, ale również od miejsca spotkania oraz możliwości dodatkowych atrakcji. Aby zachęcić pracowników do wzięcia udziału w wigilii firmowej, wystarczy włączyć ich do procesu jej planowania już od początku. Organizujący spotkanie Office Managerowie, specjaliści do Employer Brandingu czy Team Leaderzy powinni jak najszybciej poinformować pracowników o wybranym miejscu oraz dacie, menu może zostać wybrane wspólnie.

Wigilia firmowa nie musi być nudnym obowiązkiem, warto podejść do niej jak do możliwości lepszego poznania pracowników i ich prywatnych zainteresowań. Przestrzeń na rozmowę jest jednym z najważniejszych elementów firmowych spotkań świątecznych.

O co warto wzbogacić wigilię firmową?

Wigilia firmowa ma najczęściej formę kolacji z wcześniej uzgodnionym menu. Czasami dodanie dodatkowych elementów do spotkania, może pomóc we wspólnej integracji pracowników i zachęcić ich do wymiany zdań.

W zależności od wielkości grupy można zaplanować dodatkowe spotkanie z sommelierem, który opowie o procesie degustacji wina, wytłumaczy, jakie są zasady dobierania wina do dań, a spotkanie z sommelierem może zakończyć krótki QUIZ z nowo poznanej wiedzy, w którym nagrodą będzie nic innego jak butelka wina.

Jeśli jednak w zespole nie ma fanów tego trunku, rozsądnym wyborem będzie wybranie innej degustacji – np. whisky. Tego typu atrakcje mogą mieć miejsce przed kolacją, w jej trakcie, lub już po niej.

Kolejną możliwością, która zwiększy wymiar integracyjny wigilii firmowej, są warsztaty kulinarne. Ich realizacja jest zależna od wielkości zespołu. Warsztaty nie muszą też obejmować przygotowania pełnej kolacji – zespół może zaangażować się tylko w tworzenie przystawki, lub deseru.

Każda z wymienionych możliwości jest dostępna w Mozaice – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to daj nam znać!

Wigilia firmowa w restauracji Mozaika Resto Bar w Krakowie

Wigilia firmowa w Krakowie – sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Mozaika Resto Bar to idealne miejsce na spotkanie świąteczne dla Twoich pracowników. Dysponujemy kilkoma różnymi przestrzeniami, jesteśmy również w stanie zagwarantować dodatkowe atrakcje, które umilą ten wspólny wieczór.

Łącznie posiadamy trzy różne przestrzenie:

  • Salę Restauracyjną
  • Salę Manor
  • Salę Klubową, która dołączyła do nas w tym roku!

Spotkanie świąteczne w Sali Restauracyjnej

Nasza główna Sala Restauracyjna to świetne miejsca na spotkania od 10-60 osób. W tej przestrzeni towarzyszyć Wam mogą goście restauracyjni – jeśli interesuje Was wynajem naszej Sali Restauracyjnej na wyłączność, to ilość dostępnych miejsc zaczyna się od 60, a maksymalnie zmieścimy nawet 120 gości. W przypadku wynajmu Sali Restauracyjnej na wyłączność, możemy wydzielić parkiet i zadbać o muzykę.

Mozaika Resto Bar to bogactwo kulinarnych doświadczeń czerpiących inspiracje zarówno z polskiej tradycji, jak i nowoczesnych trendów.

Połącznie kolacji firmowej z prezentacją multimedialną

Sala Manor to nasza kolejna przestrzeń, która dodatkowo posiada zaplecze multimedialne – idealnie sprawdzi się, jeśli w trakcie kolacji, chcecie udostępnić prezentacje podsumowującą ostatnie dokonania zespołu. Sala Manor dostępna jest tylko na wyłączność – łącznie zmieści 40-60 osób.

Sala Klubowa – ekskluzywne przedłużenie wigilii firmowej

Nasza najnowsza przestrzeń – Sala Klubowa jest dostępna tylko na wyłączność. To wyjątkowe miejsce, które umożliwia przedłużenie służbowego wyjścia i integrację do późnych godzin we własnym towarzystwie. Połączenie kolacji w naszej Sali Restauracyjnej lub Sali Manor z integracją w Sali Klubowej to idealna możliwość, jeśli poszukujesz naprawdę wyjątkowej przestrzeni, która stanie się zwieńczeniem wieczoru.

Mozaika Resto Bar – zorganizuj u nas wigilię firmową w Krakowie!

Naszym celem jest spełnianie oczekiwań gości – zajmujemy się pełną organizacją świątecznych wyjść integracyjnych, pomagamy Wam w dobraniu menu, dbamy o atmosferę w trakcie spotkania i dodatkowe atrakcje. Chcemy sprawić, aby Wasz czas w Mozaice był po prostu wyjątkowy.

Wszystkie szczegóły dotyczące organizacji wigilii firmowych możecie poznać kontaktując się z nami mailowo, lub telefonicznie.

Jeśli interesuje Cię historia Hotelu Apis i Restauracji Mozaika Resto Bar, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.