Integracja firmowa – sprawdź, gdzie zorganizować wyjście firmowe w Krakowie!

integracja firmowa

Zależy Wam na organizacji wyjścia firmowego, które będzie idealną okazją do budowania zespołu i pozwoli zadbać o atmosferę współpracy?

A może szukacie miejsca na kolację biznesową w Krakowie? Wiemy, jak ważna jest integracja firmowa – pełna organizacja spotkania nie powinna ograniczać się jedynie do wyboru miejsca z odpowiednim menu. Atmosfera miejsca, dodatkowe atrakcje integracyjne i możliwości wspólnego spędzenia czasu wpływają pozytywnie na doświadczenia uczestników kolacji.

Sprawdźcie, co możemy Wam zaproponować!

Budowanie zespołu, czyli dlaczego warto spotykać się poza pracą

Osiąganie satysfakcjonujących wyników zespołowych, przyjemna atmosfera w pracy, wzmocnienie motywacji i zaangażowania pracowników możliwe jest dzięki integracji członków zespołu. Wspólnie spędzany czas, pozwala nie tylko poznać się lepiej, ale również jest on pomocy w identyfikowaniu mocnych stron zespołu. Udana integracja firmowa przybliża pracowników również do kultury organizacji, sprawia, że ich zaangażowanie wzrasta, podobnie jak poczucie zespołowości.

Wyjścia firmowe pozwalają pracownikom poznać się również od strony prywatnej, co pozwala znajomościom wyjść poza miejsce pracy. Zespół, w którym jego członkowie znają swoje mocne i słabe strony, prywatne zainteresowania i hobby, jest mocny i nastawiony na osiąganie wspólnych celów. Najbardziej klasyczne formy integracji to wieczorne wyjścia, które nie wymagają od pracowników poświęcania dużej ilości ich czasu prywatnego.

Integracja firmowa w Krakowie? Mamy miejsce idealne!

Jak wybrać idealne miejsce na integrację firmową? Powinno ono spełniać potrzeby i oczekiwania wszystkich uczestników spotkania. Według nas najważniejsza jest atmosfera miejsca, która powinna sprzyjać rozmowom i zmniejszaniu dystansu pomiędzy pracownikami.

W Mozaice dysponujemy kilkoma różnymi przestrzeniami

Połączenie tych przestrzeni pozwala nam na stworzenie wyjątkowego doświadczenia dla naszych gości zainteresowanych integracją firmową, kolacją biznesową.

Sala Restauracyjna

W naszej Sali Restauracyjnej istnieje możliwości rezerwacji od 10 do 60 osób, posiadamy też opcję rezerwacji na wyłączność – wtedy jesteśmy w stanie przygotować przestrzeń do 120 osób.

Sala Manor

Często integracjom firmowym towarzyszą prezentacje – Sala Manor posiada pełne zaplecze multimedialne. Idealnie sprawdzi się, jeśli integrację firmową chcesz połączyć ze szkoleniem czy prezentacją celi na nadchodzący kwartał. Po części oficjalnej możemy szybko zaadaptować przestrzeń i przejść do części integracyjnej, na którą składa się wspólna kolacja oraz ewentualne dodatkowe atrakcje.

Jednak to nie wszystkie możliwości integracji firmowej w Mozaice. A jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze dania, to koniecznie zaobserwujcie nas na Instagramie!

Sala Klubowa – niecodzienna i wyjątkowa przestrzeń w Krakowie

A co powiecie na spotkanie biznesowe w klubie dostępnym tylko na wyłączność?

Czeka na Was prywatna obsługa, zestawy przekąsek i pakiety alkoholi – to wszystko po to, aby zachować maksymalny komfort i prywatność uczestników.

Sala Klubowa to miejsce, w którym możecie kontynuować wieczór integracyjny po kolacji w Mozaice nawet do późnych godzin nocnych.

Kolejną opcją jest integracja firmowa tylko w naszej Sali Klubowej – możemy zapewnić Wam różne przekąski, które mogą zastąpić kolację. Kameralna przestrzeń naszego Klubu sprzyja różnego rodzaju degustacjom alkoholowym prowadzonym przez specjalistów.

Wystarczy, że zgłosicie nam taką potrzebę, a my przedstawimy dostępne możliwości.

Dostępne opcje dodatkowych atrakcji – takie jak np. warsztaty kulinarne, dostępne są w naszej zakładce biznes.

Wigilia firmowa w Krakowie – jak i gdzie ją zorganizować?