Pokój Deluxe w Apis Hotel Kraków

Pokój Deluxe w Apis Hotel Kraków

Pokój Deluxe w Apis Hotel należy do kategorii pokoi o wyższym standardzie. Są to nie tylko jedne z najładniejszych pokoi w hotelu ale też bardzo komfortowe i funkcjonalne. Goście z przyjemnością decydują się na ich wybór.

Pokój Deluxe – więcej przestrzeni

Pokój Deluxe w Apis Hotel Kraków składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń – pokoju dziennego oraz sypialni. Z pokoju dziennego jest wejście do przestronnej łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową.

Dłuższy pobyt. Świetny wybór w podróży służbowej

Rozwiązanie to jest niezwykle komfortowe szczególnie przy dłuższym pobycie, czy też podczas podróży służbowej, kiedy musimy pracować będąc w hotelu.
Salon wyposażony jest w wygodną sofę, biurko do pracy, stolik oraz fotele. Zarówno w sypialni jak i w salonie są dwa oddzielne telewizory.

Salon świetnie się sprawdzi w przypadku kiedy mamy ochotę zjeść kameralnie posiłek z restauracji w opcji room service.

Propozycja dla rodzin z dziećmi

Pokój Deluxe spełni się również w roli pokoju rodzinnego. Rozkłada sofa oraz przestrzeń do wstawienia dodatkowego łóżka w salonie daje możliwość dopasowania konfiguracji łóżek do oczekiwań gości.

Pokój Deluxe salon, stolik widoczny na zdjęciu został już wymieniony na nowy

Pokój Deluxe – dodatkowe wyposażenie

Oprócz standardowego wyposażenia pokój Deluxe ma w ofercie miękkie szlafroki, pantofle oraz pełne zestawy kosmetyków. Jest to kategoria, która w pierwszej kolejności zyskuje nowe wyposażenie, meble oraz dodatki.

Pokój Deluxe – położenie

Dodatkowym atutem jest preferencyjne położenie zapewniające lepsze wycieszenie oraz widok z okna.

Pokój Deluxe sypialnia, już niedługo pokój wzbogaci się o nowe szafki przy łóżku

Pokój Deluxe w Apis Hotel w Krakowie to przede wszystkim większa przestrzeń przy jednoczesnym zachowaniu kameralności oraz przytulnej atmosfery.

Przeczytaj jak zmienił się Apis Hotel w Krakowie przez 16 lat swojej działalności.