PAKIET BIZNES 2017

 

Hotel Apis**** jest miejscem stwarzającym idealne warunki do połączenie pracy i relaksu. Dzięki swojej lokalizacji w okolicy biznesowej części północnego Krakowa, w bliskości tras A4 i DK7 stał się doskonałym wyborem dla gości podróżujących z Warszawy i aglomeracji śląskiej. Równocześnie rozbudowana komunikacja miejska i niewielka odległość od zabytkowej części miasta pozwala cieszyć się urokami dawnej stolicy Polski.

Z myślą o klientach biznesowych w podróżach służbowych przygotowaliśmy specjalny, autorski pakiet obejmujący nocleg w eleganckim pokoju typu Komfort oraz kolację przygotowaną przez Szefa Kuchni restauracji Deseo.


Pakiet „Biznes” obejmuje:

- jeden nocleg w eleganckim pokoju typu Biznes Komfort,

- pyszne śniadanie w formie kontynentalnej,

- voucher o wartości 40 zł na wszystkie dania z karty do wykorzystania podczas wieczornej kolacji w restauracji Deseo,

- bezpłatny parking,

- szybki, bezprzewodowy internet,

- 10 % zniżki na wejście do Strefy Wellness, obejmującą saunę suchą, łaźnię parową i salę fitness (honorujemy również karty Benefit System, OK System i Fit Profit),

- rozliczenie na fakturze jako usługa hotelowa.

W pakiecie również:

deska wędlin i serów, warzywa, pieczywo- serwowane do pokoju zamiast kolacji w razie przyjazdu po godz. 22.00 (prosimy zgłosić do godz. 20.00),

możliwość pozostawienia samochodu na monitorowanym parkingu hotelowym na kilka godzin po wymeldowaniu się.


Wartość pakietu:

pokój 1os. - 289 PLN

pokój 2os. - 379 PLN

dopłata do pokoju Superior lub Deluxe - 90 PLNPakiet dostępny wyłącznie dla podmiotów gospodarczych, w tym osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Obiadokolacja, stanowiąca usługę towarzyszącą usłudze noclegowej, serwowana w restauracji hotelowej dostępna jest wyłącznie dla Gości korzystających z Pakietu Biznes. Podczas meldunku Gość otrzymuje voucher o wartości min. 40 zł do wykorzystania na konsumpcję w restauracji hotelowej. Voucher nie obejmuje kosztów konsumpcji napojów alkoholowych, kawy i herbaty, napojów bezalkoholowych gazowanych, wód mineralnych.

 

Ostateczna wartość vouchera odpowiada wartości całkowitej konsumpcji w restauracji hotelowej (wyłącznie pozycji w stawce VAT 8%).

 

Potwierdzeniem zakupu Pakietu Biznesowego jest faktura VAT. Na fakturze VAT wykazana jest wartość zakupionej usługi hotelowej (w tym VAT 8%) w kwocie odpowiadającej wartości zakupionego Pakietu Biznes.

 

 

Drink powitalny gratis
Najniższa cena
Najniższa cena & Drink powitalny gratis
dostępne tylko w ramach rezerwacji online
Potwierdzenie płatności
mailowe potwierdzenie rezerwacji
Bezpieczeństwo rezerwacji
rezerwacje są szyfrowane
Sprawdź dostępność
ARRIVAL
DEPARTURE
Zarezerwuj